Operasyon ya da yapılacak uygulama ile ilgili beklentileriniz ve tarafımızca önerilen estetik kriterler dikkate alınarak belirlenmekte, karşılıklı görüşmede soru-yanıt ve bilgilendirmelerle ameliyat olmadan önce operasyonunuz ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır.

Görüşmelerimiz randevu ile sağlanmaktadır. Randevu için Hafta içi saat 10:00 – 19:00 arası, cumartesi günleri saat 10:00 – 12:00 arası +90 (212) 347 0700 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz. Operasyonunuz ile ilgili estetik ameliyat ücretleri, ameliyat planlamasının ardından size bildirilecektir. Maalesef telefon görüşmeleri ya da e-posta ile estetik ameliyat ücretleri ve diğer bilgiler hakkında sağlıklı ve kesin bilgi vermek mümkün değildir. Estetik ameliyat ücretleri, yapılacak olan ameliyatın niteliğine, sayısına ve sizin hastane seçiminize göre değişebilmektedir.

Genel anestezi altında yapılan ve hastane yatışı gerektiren cerrahi operasyonlar, İstanbul içerisinde sizlere önereceğimiz hastaneler içinde sizin tercih ettiğiniz herhangi bir hastanede yapılabilir. Ameliyatın yapılacağı hastane olarak, yapılacak ameliyat için uygun teknik donanıma sahip olan tam teşekküllü hastaneler tercih edilmektedir. Ameliyatların maliyeti, ameliyatın yapılacağı hastaneye, ameliyatın türüne ve ameliyatın kendi içindeki parametrelere göre değişmektedir.

Yurt dışı hastalarımız için

Operasyon tarihinizin kesinleşmesi ile birlikte, seyahat programınızı tam olarak belirlemeniz gerekmektedir. Bu program içinde İstanbul’a geliş tarihiniz, görüşme tarihi, ameliyat tarihi ve tahmini dönüş tarihiniz planlı olmalıdır. Bunu ameliyat organizasyonu ve hastane rezervasyonunuzun Türkiye’ye geldiğinizde hazır olması için en az 15 gün önceden tarafımıza bildirmeniz önemlidir. Her bir ameliyat için Türkiye’de kalış sürelerini aşağıdaki tablodan öğrenip, programınızı ona göre yapmanızı tavsiye ederiz. Her ihtimale karşı ameliyat sonrası iyileşme durumunuzla ilgili gecikmelerin olabileceğini düşünerek dönüş tarihi konusunda esnek davranmanız daha uygun olur.

Planlanan ameliyat tarihinden önceki 1 hafta boyunca aspirin ya da aspirin türevi olan kan sulandırıcı ilaçlardan kullanmamaya, bayanların ameliyat olmak istedikleri tarihin adet günlerine rastlamamasına dikkat edin.

Ameliyat olmak üzere geldiğinizde, ameliyat günü, ameliyat sonrası ve geri dönüş yolculuğu sırasında size yardımcı olması açısından size eşlik edecek ailenizden ya da yakınınız olan birinin yanınızda bulunması iyi olur. Tek kişi olarak gelmemenizde yarar vardır.

Her durumda muayenehanemiz ile iletişime geçerek mutlaka detaylar hakkında bilgilendiriniz ve operasyonunuz ile ilgili tüm detaylar ile ilgili onay alınız.

 

 
Ameliyat yatış süresi (Gün) yolculuğu yapabilme süresi
Estetik yüz germe 1 5. gün kontrol sonrası
Üst yüz germe (Endoskopik alın germe) 1 5. gün kontrol sonrası
Yanak germe (Endoskopik midface lift) 1 5. gün kontrol sonrası
Estetik boyun germe 1 5. gün kontrol sonrası
Kaş kaldırma 0 (Aynı gün çıkabilir) 3. gün
Burun estetiği ( Rinoplasti ) 1 3. gün veya 7. gün kontrol sonrası
Alt göz kapağı estetiği 0-1 3. gün kontrol sonrası
Üst göz kapağı estetiği 0 (Aynı gün çıkabilir) 2. gün kontrol sonrası
Alt ve üst göz kapağı estetiği 1 3. gün kontrol sonrası
Estetik göğüs büyütme (Silikon takma) 1 3. gün kontrol sonrası
Estetik göğüs küçültme 1-2 3. gün kontrol sonrası
Estetik göğüs dikleştirme 1 3. gün kontrol sonrası
Göğüs dikleştirme + Silikon ile büyütme 1 3. gün kontrol sonrası
Mini karın germe 0-1 2. gün kontrol sonrası
Tam karın germe 1-2 5. gün kontrol sonrası
Liposuction – Yağ alma 0-1 3-5. gün kontrol sonrası
Saç ekimi 0 (Aynı gün çıkabilir) 2. gün
Vajina daraltma 0-1 2. gün kontrol sonrası
Kepçe kulak düzeltme 0 (Aynı gün çıkabilir) 2. gün
Jinekomasti 0-1 2. gün kontrol sonrası
Yağ injeksiyonu 0-1 2. gün
Estetik kol germe 1 3. gün kontrol sonrası
Estetik bacak germe 1 3. gün kontrol sonrası