Opr.Dr. Cihan Uçar Estetik Merkezi

Çalışma Saatleri : Pazar Hariç - 09:00 - 18:00
  İletişim : +90 (212) 347 0700

Lazer Epilasyon

LAZER EPİLASYON SONUCU: Kalıcıdır. Lazer epilasyon ile kökleri tahrip olan kıllar tekrar çıkmamaktadır.

LAZER EPİLASYON UYGULAMASI

Lazer Epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhteşem ÜTÜLEME Lazer sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle kıllarınızdan kurtuluyorsunuz. Genital bölge, lazer epilasyonda bilindiği üzere en hassas bölgedir ve bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforlu lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor. Cihazlarda zaten kontak soğutma da var.

Yanık bir yana, ağrı da tamamen ortadan kalkıyor, ütüleme lazer uygulaması masaj rahatlığına dönüyor. Ütüleme, hız da getiriyor, seanslar çok çabuk bitiyor. Masaj rahatlığının bir başka nedeni, uygulamanın sabit atışlarla değil, başlığın deri üzerinde "ütü yapar gibi” gezdirilerek yapılması. Bu nedenle uygulama tekniği "ütüleme" olarak adlandırılıyor. ÜTÜLEME Lazer teknolojisi "Alma Lasers" patentlidir ve taklitleri de hizla türemektedir bu yüzden sadece, Soprano XL, Soprano Accord, Spa SHR ve Harmony XL ile ütüleme uygulaması yapabileceğinizi unutmayınız, ucuz taklitlerinden sağlığınız için sakınınız.

Ayrıca dört mevsim acısız ve yan etkisiz uygulanan tek teknoloji.

LAZER EPİLASYONA HAZIRLIK: *Uygulama yapılacak alandaki kılların asgari 15-25 gün öncesine kadar ağda veya iple alınmamış olması gerekmektedir. *Uygulama bölgeleri lazer epilasyondan önce 2-4 hafta süresince açık güneşe maruz bırakılmamalı ve solaryum seansına sokulmamalıdır.

UYGULAMA: Lazer epilasyon uygulanacak bölgelerin traşlanması ve takiben lazer

–hareketli atışlarla bu süre çok kısadır. Yüz 5 – 6 dakikada, bıyık 1 – 2 dakikada, bacaklar

SEANS ARALIKLARI: İki başarılı lazer epilasyon uygulama arası 4-6 hafta arasında değişmektedir. Seans sayısı kişilerin anatomik ve diğer özelliklerine bağlı olarak ortalamada 6-8 seans arasında değişmektedir.

LAZER UYGULAMA SONRASI:Lazer epilasyon uygulanan bölgede kişinin cilt hassasiyetine göre değişen sürede;1 saat ile birkaç gün arasında kendiliğnden geçen kızarıklık oluşabilir.*Lazer epilasyondan sonra 1 hafta kese,peeling gibi cildi tahriş edecek uygulamalar yapılmamalıdır. Güneşe çıklımamalı solaryuma girmemelidir.

LAZER EPİLASYON SONUCU: Kalıcıdır. Lazer epilasyon ile kökleri tahrip olan kıllar tekrar çıkmamaktadır.

Randevu AL
Translate »